Neden Tüketmeliyim?

Sirkadiyen beslenme, aralıklı oruç, eliminasyon ve kilo verme destekçisi bir beslenme biçimi sunduğu ve ilk kez tanışacağınız bir ‘Supplement Bar’ olduğu için.

Haftada 1 veya 2 gün Ritüel Beslenme Tercih Ederseniz:

Daily Ritual Bars tam anlamıyla çok kapsamlı çözüm sağlayan pratik bir sistem. Sağlıklı beslenmenin doğru ve düzenli bir şekilde yapılmasına farklı şekillerde destek oluyor ve kolaylık sağlıyor.

  1. Daily Ritual Bars, vücudunun tam ihtiyacı olan şeyi ona tam ihtiyacı olan saatte vermeni sağlıyor. 
  1. Son yıllarda faydaları yüzlerce bilimsel araştırma ile kanıtlanmış olan günlük aralıklı oruç metodunun uygulanmasını destekliyor. 
  1. Glüten, soya, mısır, işlenmiş şeker ve hayvansal süt ürünü gibi alerjenlerden bedenin arınma fırsatı buluyor. Bu şekilde tasarruf edilen beden enerjisi diğer onarıcı işlevler için kullanılabiliyor.
  1. Haftada 1 veya 2 gün sadece Daily Ritual Bars ile beslenerek hem yukarıdaki ilk üç adımı yerine getirmiş, hem de kilo yönetimi konusuna kalıcı/sürdürülebilir bir çözüm getirmiş oluyorsun. Haftalık kalori alımın doğal olarak düşüyor ve dolayısıyla kilo vermen kolaylaşıyor.
  1. Fonksiyonel Beslenme temellerine uygun olarak bedenin neredeyse tüm hastalıkların altında yatan kronik enflamasyondan (ödem) korunmaya yönelik etkili bir adım daha atmış oluyor. 

Ara öğün atıştırmalık olarak tercih ederseniz:

Raftaki genel-geçer içerikli barları çantamıza atıyoruz, kahvaltı olarak veya midemiz kazınmaya başladığında veya bir sonraki öğüne çok acıkmış olarak girmemek için tüketiyoruz… İşte o bara ihtiyaç duyduğun saatte vücudunun da o saatte ihtiyacı olan besinleri alabildiğin tam fonksiyonel bir bar en ideal atıştırmalık olarak çantanda yerini alıyor. Sadece mide bastırmak değil, sağlığına da katkıda bulunabilmen için…

Evet, denemek istiyorum...