Barlar

Good Morning Darling 8:00

Güne ona ‘Sevgilim’ diyerek başlayabilmek, en taze ve en mutlu başlangıç için.

Sabah, aralıklı orucunu en sağlıklı şekilde bozmana destek olan bu barın içerdiği malzemeler, güne doğru besinler ile başlamanı sağlıyor. Bir yandan protein, karbonhidrat, lif ve yağ dengesini sağlıyor, diğer taraftan ise özel seçilen malzemeleri ile sabahın bu saatinde bedeninizin ihtiyacı olan takviyeyi yapıyor. Uyku sürecinin bitmesi ile bu saatlerde melatonin salgılanması duruyor, tansiyon hareket için yükseliyor ve beden günün getireceği aktiviteler için hazırlanmaya başlıyor.

Hurma ezmesi, çiğ badem, öğütülmüş kahve çekirdekleri, inülin, elma meyve kurusu, süt yağı, portakal meyve kurusu, toz tarçın, deniz tuzu, beta glukan, tiamin hidroklorür (vitamin B1), sodyum selenit (Selenyum). 

Time to Focus – Hocus Focus 10:00

Günü planlama, toplantı, sunum, ekstra dikkat toplamak için sihir gerekiyor olabilir, elindeki sihirli değnek barla bunu en kolay şekilde sağlayabilmen için…  

Konsantrasyonun en yüksek olduğu saati destekleme amacı ile tasarlanmış olan bu bar bedenine dengeli bir şekilde kaliteli yağ, protein, karbonhidrat ve lif sağlamaya devam ediyor.

İçindekiler: Hurma ezmesi, turna yemişi meyvesi, çiğ badem, hindistan cevizi rendesi, inülin, keten tohumu, hindistan cevizi yağı, limon meyve kabuğu, yeşil çay yaprağı, toz tarçın, L-karnitin.

Mid-day Fuel – Pump it Up 12:00

Pump up the jam! demeye ihtiyaç duyduğun, günün ortasında hem enerjik hem tok hissetmek isteyeceğin için…

İçeriğindeki protein, yağ ve karbonhidrat dengesi ile öğle yemeği için en uygun şekilde tasarlanmış bir bar. Bir yandan optimum ve uzun süreli doyum sağlıyor, diğer taraftan vitamin, mineral ve metabolizma için çok yönlü faydası olan lifli gıdalar ile bedeni takviye ediyor. İster öğlen yemeği yerine tüketebilirsin, ister hafif bir yemek öncesi/sonrası destek olarak…  

İçindekiler: Fruktooligosakkarit, yer fıstığı, ayçiçeği çekirdeği, inulin, çiğ kaju, hindistan cevizi rendesi, limon meyve kabuğu, keten tohumu, toz tarçın, moringa ekstresi (moringa oleifera Lam-yaprak), magnezyum sülfat, magnezyum oksit. 

Sweet Break – Happy Hour 14:00

Tatlı olup da sağlık kaynağı olan bir şeye ihtiyaç duyarken, tatlı isteğini en sağlıklı şekilde bastırıp ‘kalbimi çaldın’ diyebilmen için…

Öğleden sonra enerjimizin yavaştan düştüğünü hissediyoruz. Sweet Break bu uyku halinden kurtulmaya destek olmak, enerjini tekrar sağlıklı bir şekilde yerine getirmeye yardımcı olmak için tasarlandı. Küçük, tatlı ve etkileyici bir mola gibi düşün!

İçindekiler: Hurma ezmesi, çiğ fındık, vişne meyve kurusu, turna yemişi meyvesi, çiğ kakao, bitter çikolata, inulin, L-karnitin, toz tarçın, karnıyarık otu tohum ekstresi (psyllium), alıç meyve ekstresi.

Party Inside – Spinning Wheels – 16:00

İçinde Rock’N Roll, samba, tango, swing… Tüm çarkların uyumla döndüğünü hissetmen için…

Sindirimi destekleyen Party Inside bar, bağırsakların düzenli bir ritme girmesine destek oluyor. Akşamüzeri yenilen Party Inside, ertesi sabah erken saatlerde bağırsak yoluyla toksinlerin atılmasına bedeni hazırlıyor. Güne tertemiz bir başlangıç için akşamüzerinden hazırlık…

 

İçindekiler: Erik meyve kurusu, çiğ badem, gün kurusu kayısı meyvesi, inulin, magnezyum sülfat, hindistan cevizi rendesi, hindistan cevizi yağı, toz tarçın.

Protein Love – Love Protein – 17:00

Ah protein! Aradığı aşkı proteinde bulanlar o kadar çok ki… Vücudunu her daim dinç ve diri hissetmen için… 

Akşama doğru ilerleyen saatler verimliliğimizin arttığı, besinlerin depolandığı ve ilik üretimine ayrılmış bir zaman.

İçindekiler: Kuru üzüm, çiğ badem, pirinç proteini tozu, ananas meyve kurusu, çiğ susam, inülin, spirulina, toz tarçın, L-karnitin, karabiber (Piper nigrum-meyve).

Size Don’t Matter – OK Till Morning – 19:00

Tüm günü tok ve enerjik geçirdin, şimdi hem gece boyu tokluğunun devam etmesi hem de mis gibi bir uykuya hazırlanabilmen için… 

Bu barın boyuna bakma lütfen, içeriğindeki güçlü protein, yağ, karbonhidrat ve lif bileşimi ile oldukça doyurucu etkisi var. Akşam bu saatlerde artık beden rahatlamaya başlıyor. Gün ışığının azalmasıyla beraber melatonin hormonu salgılamaya başlamak için vücut hazırlığa geçiyor.

 

İçindekiler: Erik meyve kurusu, çiğ badem, gün kurusu kayısı meyvesi, inulin, magnezyum sülfat, hindistan cevizi rendesi, hindistan cevizi yağı, toz tarçın.